Ana içeriğe geç
19. Hafta · Yaklaşan maç Sürüm v1
Rapor Dili
31 Oca 2027
v
Yaklaşan maç
Maçın Ana Hükmü

Kasımpaşa ile Çorum FK arasındaki karşılaşma öncesinde iki takımın tamamlanmış son lig maçlarından 3 izleme noktası çıkarıldı.

Saha Üzeri İlk 11 Dizilişleri, Formalar ve Stadyum

KasımpaşaKasımpaşa
4-2-3-1İç Saha Forması
GianniotisIlieWinckBenedyczakDemirbayMendesKolArousKarapoBaldurssonYalçın
Güven Yalçın#50
Güven YalçınSantrfor / Hücum (FV) · Saha Konumu: 5:1
Çorum FKÇorum FK
4-3-3Deplasman Forması
FelipeSmolčićSazdağıRamírezBorzaDiomandéRamadaniKyziridisÜnderPenetraÖzdemir
Berat Özdemir#3
Berat ÖzdemirSol Kanat (SLK) · Saha Konumu: 4:3

Saha İçi Taktik Diziliş ve Pas Ağı

KAS · 4-2-3-1ÇOR · 4-3-3GianniotisIlieWinckBenedyczakDemirbayMendesKolArousKarapoBaldurssonYalçınFelipeSmolčićSazdağıRamírezBorzaDiomandéRamadaniKyziridisÜnderPenetraÖzdemir
Güven YalçınKasımpaşa
Güven Yalçın#50
Kasımpaşa · Merkez Santrfor (SNT)
KasımpaşaKAS Pas: 440 (%81)Çorum FKÇOR Pas: 360 (%77)Oyuncu Profili →

Önem Sırasına Göre 3 Temel Bulgu

3 Bulgu
1Maç Öncesi Odak

Ev sahibinin şut üretimi ile rakibin verdiği şanslar

Kasımpaşa son 5 maçta maç başına 1.71 xG üretirken, Çorum FK rakiplerine maç başına 1.78 xGA verdi.

KasımpaşaKasımpaşa Son 5 xG Ort.1.71 xG/maç
1.78 xGA/maçÇorum FK Son 5 xGA Ort.Çorum FK
2Maç Öncesi Odak

Şut hacmi ve ceza sahası çevresi denemeleri

Kasımpaşa maç başına 14.0 şut kullanırken, Çorum FK son 5 maçta maç başına 11.0 şut üretti.

KasımpaşaKasımpaşa Son 5 şut Ort.14.0 şut/maç
11.0 şut/maçÇorum FK Son 5 şut Ort.Çorum FK
3Maç Öncesi Odak

Kasımpaşa tarafında 5'e 5 üretim yönü

Kasımpaşa son 5 maçta önceki 5 maça göre maç başına xG üretimini +0.38 değiştirdi (1.33 → 1.71).

Kasımpaşa5/5 xG farkı
+0.38 xG/maç
Kasımpaşa—
Gol Beklentisi (xG)
xG verisi mevcut değil
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Penaltısız Beklenti (npxG)
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Ceza Sahası İçi Şut
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Net Gol Pozisyonu
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Toplam Şut Hacmi
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Kaleyi Bulan Şut
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Tehlikeli Atak
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa—
Topla Oynama Oranı
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Çorum FK
Kasımpaşa

KAS Yüzdelik Dilim & Parmak İzi

73Hücum xG72Şut Kalitesi76Şut Hacmi64Skor Bitiricilik53Puan Ritmi50Savunma Direnci
Kasımpaşa
Hücum xG (5v5 Değişim)Son 5: 1.71 xG · Önceki 5: 1.33 xG
+0.38
Hücum xG1.71 xG
Şut Kalitesi0.12 xG/Ş
Şut Hacmi14.0 Şut
Skor Bitiricilik1.60 Gol
Puan Ritmi8 Puan
Savunma Direnci1.48 xGA
Çorum FK

ÇOR Yüzdelik Dilim & Parmak İzi

69Hücum xG87Şut Kalitesi59Şut Hacmi72Skor Bitiricilik60Puan Ritmi36Savunma Direnci
Çorum FK
Hücum xG (5v5 Değişim)Son 5: 1.62 xG · Önceki 5: 1.77 xG
-0.15
Hücum xG1.62 xG
Şut Kalitesi0.15 xG/Ş
Şut Hacmi11.0 Şut
Skor Bitiricilik1.80 Gol
Puan Ritmi9 Puan
Savunma Direnci1.78 xGA

Baş Başa 5 Maçlık Form Kıyaslaması

Kasımpaşa ile seçilen rakibin son 5 resmi lig maçındaki üretim ve savunma ortalamaları.

Rakip Kulüp
Kasımpaşa8 Puan
Son 5 Maç Puanı
9 PuanÇorum FK
Kasımpaşa1.71 xG
Maç Başı Beklenen Gol (xG)
1.62 xGÇorum FK
Kasımpaşa1.48 xGA
Maç Başı Kalesinde xG (xGA)
1.78 xGAÇorum FK
Kasımpaşa14.0 Şut
Maç Başı Toplam Şut
11.0 ŞutÇorum FK
Kasımpaşa1.60
Maç Başı Atılan Gol
1.80Çorum FK
Kasımpaşa1.20
Maç Başı Yenilen Gol
1.20Çorum FK
Kayıtlı Karşılaşmalar

4 Temel Maç Sorusu & Doğrulanmış Yanıtlar

4 / 4 Kanıtlı Yanıt
1İki takımın maç öncesi hücum ve savunma üretimi nasıl karşılaşıyor?
Maç Öncesi Pencere

Kasımpaşa son 5 tamamlanan lig maçında 8 puan (8 gol), Çorum FK ise son 5 maçında 9 puan (9 gol) topladı.

KAS Son 5 Puan: 8p (8A / 6Y)ÇOR Son 5 Puan: 9p (9A / 6Y)
2Maçın gidişatını etkileyen kırmızı kart veya penaltı kırılması yaşandı mı?
11'e 11 Normal Akış

Maç henüz oynanmadığı için olay kronolojisi maç tamamlandığında eklenecektir.

Kırmızı Kart: 0Penaltı: 0Kayıtlı Gol: 0
3Bu maç, iki takımın son 5 maçlık eğilimiyle (5v5) aynı yönde mi?
Tam 5v5 Pencere

Kasımpaşa son 5 lig maçında 8 puan (önceki 5: 9p), Çorum FK ise son 5 lig maçında 9 puan (önceki 5: 7p) topladı.

KAS Son 5 vs Önceki 5: 8p vs 9pÇOR Son 5 vs Önceki 5: 9p vs 7pÖrneklem: 14 / 10 maç
4Bu raporda hangi veriler eksik ve veriye dayanarak hangi yorumlar yapılamaz?
Tam Veri Seti

Bu rapor TheSportsDB (v1 Premium) (TSDB-APIFootball-v3) verisiyle üretilmiştir. Teknik direktör niyeti, oyuncu yorgunluğu veya skor tahmini gibi nedensellik iddiaları kurmaz.

Veri Durumu: Yaklaşan maçSağlayıcı: TheSportsDB (v1 Premium)Sürüm: v1

Raporu Paylaş

Paylaşılan bağlantı kayıt duvarı olmadan açılır; kaynak, örneklem ve sınır bilgisini korur.

Stüdyo Şablonları
Sürüm v124.10.2026 01:30:00

Maç öncesi izleme noktaları oluşturuldu.