Ana içeriğe geç
24. Hafta · Yaklaşan maç Sürüm v1
Rapor Dili
7 Mar 2027
v
Yaklaşan maç
Maçın Ana Hükmü

Kasımpaşa ile Galatasaray arasındaki karşılaşma öncesinde iki takımın tamamlanmış son lig maçlarından 3 izleme noktası çıkarıldı.

Saha Üzeri İlk 11 Dizilişleri, Formalar ve Stadyum

KasımpaşaKasımpaşa
4-2-3-1İç Saha Forması
GianniotisIlieWinckBenedyczakDemirbayMendesKolArousKarapoBaldurssonYalçın
Güven Yalçın#50
Güven YalçınSantrfor / Hücum (FV) · Saha Konumu: 5:1
GalatasarayGalatasaray
4-3-3Deplasman Forması
SánchezÇakırSallaiAkgünTorreiraBardakcıSaraYılmazJakobsOsimhenBatrakov
Aleksey Batrakov#83
Aleksey BatrakovSol Kanat (SLK) · Saha Konumu: 4:3

Saha İçi Taktik Diziliş ve Pas Ağı

KAS · 4-2-3-1GS · 4-3-3GianniotisIlieWinckBenedyczakDemirbayMendesKolArousKarapoBaldurssonYalçınSánchezÇakırSallaiAkgünTorreiraBardakcıSaraYılmazJakobsOsimhenBatrakov
Güven YalçınKasımpaşa
Güven Yalçın#50
Kasımpaşa · Merkez Santrfor (SNT)
KasımpaşaKAS Pas: 440 (%81)GalatasarayGS Pas: 360 (%77)Oyuncu Profili →

Önem Sırasına Göre 3 Temel Bulgu

3 Bulgu
1Maç Öncesi Odak

Ev sahibinin şut üretimi ile rakibin verdiği şanslar

Kasımpaşa son 5 maçta maç başına 1.71 xG üretirken, Galatasaray rakiplerine maç başına 1.60 xGA verdi.

KasımpaşaKasımpaşa Son 5 xG Ort.1.71 xG/maç
1.60 xGA/maçGalatasaray Son 5 xGA Ort.Galatasaray
2Maç Öncesi Odak

Şut hacmi ve ceza sahası çevresi denemeleri

Kasımpaşa maç başına 14.0 şut kullanırken, Galatasaray son 5 maçta maç başına 17.2 şut üretti.

KasımpaşaKasımpaşa Son 5 şut Ort.14.0 şut/maç
17.2 şut/maçGalatasaray Son 5 şut Ort.Galatasaray
3Maç Öncesi Odak

Kasımpaşa tarafında 5'e 5 üretim yönü

Kasımpaşa son 5 maçta önceki 5 maça göre maç başına xG üretimini +0.38 değiştirdi (1.33 → 1.71).

Kasımpaşa5/5 xG farkı
+0.38 xG/maç
Kasımpaşa—
Gol Beklentisi (xG)
xG verisi mevcut değil
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Penaltısız Beklenti (npxG)
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Ceza Sahası İçi Şut
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Net Gol Pozisyonu
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Toplam Şut Hacmi
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Kaleyi Bulan Şut
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Tehlikeli Atak
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa—
Topla Oynama Oranı
Bu metrik için veri bulunmuyor.
—Galatasaray
Kasımpaşa

KAS Yüzdelik Dilim & Parmak İzi

73Hücum xG72Şut Kalitesi76Şut Hacmi64Skor Bitiricilik53Puan Ritmi50Savunma Direnci
Kasımpaşa
Hücum xG (5v5 Değişim)Son 5: 1.71 xG · Önceki 5: 1.33 xG
+0.38
Hücum xG1.71 xG
Şut Kalitesi0.12 xG/Ş
Şut Hacmi14.0 Şut
Skor Bitiricilik1.60 Gol
Puan Ritmi8 Puan
Savunma Direnci1.48 xGA
Galatasaray

GS Yüzdelik Dilim & Parmak İzi

91Hücum xG73Şut Kalitesi93Şut Hacmi80Skor Bitiricilik80Puan Ritmi44Savunma Direnci
Galatasaray
Hücum xG (5v5 Değişim)Son 5: 2.13 xG · Önceki 5: 3.41 xG
-1.28
Hücum xG2.13 xG
Şut Kalitesi0.12 xG/Ş
Şut Hacmi17.2 Şut
Skor Bitiricilik2.00 Gol
Puan Ritmi12 Puan
Savunma Direnci1.60 xGA

Baş Başa 5 Maçlık Form Kıyaslaması

Kasımpaşa ile seçilen rakibin son 5 resmi lig maçındaki üretim ve savunma ortalamaları.

Rakip Kulüp
Kasımpaşa8 Puan
Son 5 Maç Puanı
12 PuanGalatasaray
Kasımpaşa1.71 xG
Maç Başı Beklenen Gol (xG)
2.13 xGGalatasaray
Kasımpaşa1.48 xGA
Maç Başı Kalesinde xG (xGA)
1.60 xGAGalatasaray
Kasımpaşa14.0 Şut
Maç Başı Toplam Şut
17.2 ŞutGalatasaray
Kasımpaşa1.60
Maç Başı Atılan Gol
2.00Galatasaray
Kasımpaşa1.20
Maç Başı Yenilen Gol
1.20Galatasaray

4 Temel Maç Sorusu & Doğrulanmış Yanıtlar

4 / 4 Kanıtlı Yanıt
1İki takımın maç öncesi hücum ve savunma üretimi nasıl karşılaşıyor?
Maç Öncesi Pencere

Kasımpaşa son 5 tamamlanan lig maçında 8 puan (8 gol), Galatasaray ise son 5 maçında 12 puan (10 gol) topladı.

KAS Son 5 Puan: 8p (8A / 6Y)GS Son 5 Puan: 12p (10A / 6Y)
2Maçın gidişatını etkileyen kırmızı kart veya penaltı kırılması yaşandı mı?
11'e 11 Normal Akış

Maç henüz oynanmadığı için olay kronolojisi maç tamamlandığında eklenecektir.

Kırmızı Kart: 0Penaltı: 0Kayıtlı Gol: 0
3Bu maç, iki takımın son 5 maçlık eğilimiyle (5v5) aynı yönde mi?
Tam 5v5 Pencere

Kasımpaşa son 5 lig maçında 8 puan (önceki 5: 9p), Galatasaray ise son 5 lig maçında 12 puan (önceki 5: 13p) topladı.

KAS Son 5 vs Önceki 5: 8p vs 9pGS Son 5 vs Önceki 5: 12p vs 13pÖrneklem: 14 / 14 maç
4Bu raporda hangi veriler eksik ve veriye dayanarak hangi yorumlar yapılamaz?
Tam Veri Seti

Bu rapor TheSportsDB (v1 Premium) (TSDB-APIFootball-v3) verisiyle üretilmiştir. Teknik direktör niyeti, oyuncu yorgunluğu veya skor tahmini gibi nedensellik iddiaları kurmaz.

Veri Durumu: Yaklaşan maçSağlayıcı: TheSportsDB (v1 Premium)Sürüm: v1

Raporu Paylaş

Paylaşılan bağlantı kayıt duvarı olmadan açılır; kaynak, örneklem ve sınır bilgisini korur.

Stüdyo Şablonları
Sürüm v124.10.2026 01:30:00

Maç öncesi izleme noktaları oluşturuldu.