Saha Üzeri İlk 11 Dizilişleri, Formalar ve Stadyum
Saha İçi Taktik Diziliş ve Pas Ağı
Pedro Mendes#9
Gençlerbirliği · Merkez Santrfor (SNT)Önem Sırasına Göre 3 Temel Bulgu
1Maç Öncesi Odak
1.36 xG/maç
2.06 xGA/maç
2Maç Öncesi Odak
Şut hacmi ve ceza sahası çevresi denemeleri
11.8 şut/maç
14.4 şut/maç
3Maç Öncesi Odak
Gençlerbirliği tarafında 5'e 5 üretim yönü
+0.24 xG/maç
—
Gol Beklentisi (xG)
xG verisi mevcut değil—
—
Penaltısız Beklenti (npxG)
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
—
Ceza Sahası İçi Şut
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
—
Net Gol Pozisyonu
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
—
Toplam Şut Hacmi
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
—
Kaleyi Bulan Şut
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
—
Tehlikeli Atak
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
—
Topla Oynama Oranı
Bu metrik için veri bulunmuyor.—
GB Yüzdelik Dilim & Parmak İzi
Hücum xG (5v5 Değişim)Son 5: 1.36 xG · Önceki 5: 1.12 xG
Hücum xG1.36 xG
Şut Kalitesi0.12 xG/Ş
Şut Hacmi11.8 Şut
Skor Bitiricilik0.60 Gol
Puan Ritmi1 Puan
Savunma Direnci2.43 xGA
RİZ Yüzdelik Dilim & Parmak İzi
Hücum xG (5v5 Değişim)Son 5: 1.79 xG · Önceki 5: 1.89 xG
Hücum xG1.79 xG
Şut Kalitesi0.12 xG/Ş
Şut Hacmi14.4 Şut
Skor Bitiricilik1.20 Gol
Puan Ritmi2 Puan
Savunma Direnci2.06 xGA
Baş Başa 5 Maçlık Form Kıyaslaması
Gençlerbirliği ile seçilen rakibin son 5 resmi lig maçındaki üretim ve savunma ortalamaları.
Rakip Kulüp
1 Puan
Son 5 Maç Puanı
2 Puan
1.36 xG
Maç Başı Beklenen Gol (xG)
1.79 xG
2.43 xGA
Maç Başı Kalesinde xG (xGA)
2.06 xGA
11.8 Şut
Maç Başı Toplam Şut
14.4 Şut
0.60
Maç Başı Atılan Gol
1.20
2.20
Maç Başı Yenilen Gol
2.20
4 Temel Maç Sorusu & Doğrulanmış Yanıtlar
1İki takımın maç öncesi hücum ve savunma üretimi nasıl karşılaşıyor?
Maç Öncesi PencereGençlerbirliği son 5 tamamlanan lig maçında 1 puan (3 gol), Çaykur Rizespor ise son 5 maçında 2 puan (6 gol) topladı.
GB Son 5 Puan: 1p (3A / 11Y)RİZ Son 5 Puan: 2p (6A / 11Y)
2Maçın gidişatını etkileyen kırmızı kart veya penaltı kırılması yaşandı mı?
11'e 11 Normal AkışMaç henüz oynanmadığı için olay kronolojisi maç tamamlandığında eklenecektir.
Kırmızı Kart: 0Penaltı: 0Kayıtlı Gol: 0
3Bu maç, iki takımın son 5 maçlık eğilimiyle (5v5) aynı yönde mi?
Tam 5v5 PencereGençlerbirliği son 5 lig maçında 1 puan (önceki 5: 10p), Çaykur Rizespor ise son 5 lig maçında 2 puan (önceki 5: 9p) topladı.
GB Son 5 vs Önceki 5: 1p vs 10pRİZ Son 5 vs Önceki 5: 2p vs 9pÖrneklem: 13 / 14 maç
4Bu raporda hangi veriler eksik ve veriye dayanarak hangi yorumlar yapılamaz?
Tam Veri SetiBu rapor TheSportsDB (v1 Premium) (TSDB-APIFootball-v3) verisiyle üretilmiştir. Teknik direktör niyeti, oyuncu yorgunluğu veya skor tahmini gibi nedensellik iddiaları kurmaz.
Veri Durumu: Yaklaşan maçSağlayıcı: TheSportsDB (v1 Premium)Sürüm: v1
Raporu Paylaş
Paylaşılan bağlantı kayıt duvarı olmadan açılır; kaynak, örneklem ve sınır bilgisini korur.
Sürüm v124.10.2026 01:30:00
Maç öncesi izleme noktaları oluşturuldu.